Bosch, Makita, Hitachi, Dewalt, BlackDecker, Metabo, Aeg, Yedek Parça

Konya Hırdavat ve Yedek Parça Satış Sistemine Hoş geldiniz.

Güvenli Alışveriş

 • İşlem Güvenliği

  Tüm tarayıcı hareketleriniz, dünya standartlarında olan 256 bitlik algoritma ile şifrelenerek gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla bizim tarafımızdaki tüm güvenlik önlemleri sertifikalı şekilde alınmış bulunmaktadır. Ancak kullanıcı bilgisayarında güncel ve lisanslı antivirüs programı bulundurmaması bir risk sebebi olabilir.

 • Ödeme Güvenliği

  Kredi kartı ile ödeme işlemleri müşteri sorumluluğunda ve iradesinde yapılmaktadır. Bu, şu demektir; Banka görevlisi de dahil olmak üzere hiç kimse sizden telefonla veya e-posta veya benzeri yollarla kart bilgilerini ve şifresini istemeyecektir. Ekranda çıkan form aracılığı ile bankanızın sistemlerine yönlendirilecek ve telefonunuza gönderilecek olan tek kullanımlık şifrenin girilmesi istenecektir. Banka tarafından telefon ekranına gönderilen ileti içeriğinde firmamızın ünvanı, çekilecek tutar bilgisi iletileceği gibi, site ekranında da bankanın size göstereceği ve yalnızca sizin bileceğiniz bir güvenlik kelimesi de içerecektir. Bunların doğru olduğundan emin olduktan sonra telefondaki şifreyi ekrana girmelisiniz.

 • Nakliye ve Teslimat

  Ödeme ve işlem güvenliği kontrollerinin ardından siparişe konu ürünler, faturaları ile birlikte anlaşmalı kargo firmasına size ulaştırılmak üzere teslim edilecek ve takip bilgileri sizinle paylaşılacaktır. Sipariş ve fatura bilgilerini teslimat esnasında kargo görevlisi yanında kontrol ederek hasarsız olduğundan emin olduktan sonra alınmalıdır. Hasarlı veya eksik ürünler teslim alınmadan tutanakla birlikte kargo görevlisine iade edilmelidir. Aksi halde ürünler ve faturaları eksiksiz teslim edilmiş sayılacaktır.

  conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident.

 • Garanti

  Ürünlerin garanti işlemleri, markaların yetkili kıldığı servislerce yapılmaktadır. Arızalı ürünlerde söz konusu değişim ve iade işlemleri servislerce rapor tutulduktan sonra yine servis tarafından sağlanmaktadır. Servislerle ilgili tüm sorunlar için ilgili markanın iletişim kanallarından taleplerinizi iletebilirsiniz.